Jesteśmy dużymi dzieciakami, które kilkanaście lat temu odkryły snowboard i zrozumiały, że to najlepszy sposób, by za bardzo nie dorosnąć. Snowboard to niesamowity sport i styl życia. To pozytywni ludzie, wyjątkowe miejsca i fajne historie. Pod marką INARI dzielimy się tą radością.

 

Uczymy jazdy na desce i organizujemy snowboardowe wyprawy. Działamy inaczej niż konkurencja. Wyjeżdżamy w małych grupach, szybko się integrujemy i kreatywnie spędzamy czas dzieląc się tym, co w każdym z nas jest najlepsze. Wyjazd w góry to coś więcej niż urlop.

 

Od 2008 roku organizujemy festiwal Winter Is My Love. Promujemy na nim filmy snowboardowe, wyświetlając najciekawsze premiery nadchodzącego sezonu.

 

ariel

Ariel

Najbardziej lubię jeździć w snowparku i wygłupiać się na desce. Podoba mi się deskorolkowy styl jazdy, dużo tricków na płaskim.

 

Lubię uczyć się nowych rzeczy w sposób metodyczny. Chcę rozumieć znaczenie każdej składowej trudnego ruchu, dzięki temu wiem jak przyspieszyć postępy moich kursantów.

 

Na wyjazdach najczęściej jeżdżę z grupą zaawansowaną. Zwiedzamy snowparki, pracujemy nad zaawansowaną techniką, jeździmy poza trasami, ścigamy się, filmujemy i bawimy w pół-profesjonalny snowboarding.

Ariel Sawczuk - instruktor sportu ze specjalnością snowboard (uprawnienia SITS, MENiS), brązowy medalista Mistrzostw Polski Instruktorów 2010. Dziennikarz, animator i sportowiec amator. Szef szkolenia i właściciel Inari Snowboards. Z wykształcenia… polonista.

 

marta

Marta

Lubię jeździć tak, żebym czuła się wolna. To chwile tylko dla mnie.

 

Jazda na desce to też dzielenie się z innymi. Z ogromną przyjemnością obserwuję entuzjazm ludzi rozpoczynających swoją przygodę ze snowboardem. I cieszą się, że mogę im w tym towarzyszyć.

 

Na wyjazdach najczęściej jeżdżę z grupą początkującą i średnio zaawansowaną. To ważny etap snowboardowej nauki, bo robi się tu najszybsze postępy. Moim celem jest uświadomienie kursantom jak bardzo poprawna technika wpływa na odczuwanie przyjemności.

 

Marta Osipiuk - instruktor sportu ze specjalnością snowboard (uprawnienia SITS, MENiS). Pasjonatka przeróżnych form aktywności (wspinaczka, joga, bieganie, CrossFit). Z wykształcenia… mgr ekonomii.

 

bartek

Bartek

Każdy dzień na snowboardzie jest dla mnie lekcją życia. 
Gdy jeżdzę - snowboard uczy mnie pokory i cierpliwości. 
Dzięki niemu potrafię łączyć rozwagę z szaleństwem, a myślenie z chwilami zapomnienia. Wtedy naprawdę czuję się wolny.


Zdobytą tak wiedzę z entuzjazmem przekazuję swoim kursantom. 
A na wyjazdach najczęściej jeżdżę z grupą początkującą.

 

 

 

 

 

 

Bartek Wasilewski - instruktor snowboardu (uprawnienia SITS, MENiS). Montażysta, producent, przyjaciel. Amatorsko trenuje boks i biega. Instruktor grupy początkującej. Motywator, pocieszyciel, właściciel stu procent wszystkiego. Z wykształcenia… filozof.