true snowboard camp

 

True Snowboard Camp to wyjazd skierowany do osób, które potrafią jeździć i chcą się nauczyć podstaw snowboardowego freestyle lub doszlifować swoje tricki i nauczyć się nowych.

 

 

Jeździmy na fajnych flatowych stokach, mamy komfortowe warunki do nauki pop, ollie, nollie, pressów, slajdów, rotacji i kontrrotacji.

 

Jeździmy na stromych odcinkach, szlifując umiejętność jazdy na płaskiej desce i oswajając prędkość.

 

Jeździmy w idealnym snowparku, w którym mamy do wyboru ciekawe linie boxów, raili i skoczni różnych rozmiarów.

 

True Snowboard Camp to powrót do snowboardowych korzeni: wyjeżdżamy w kilka - kilkanaście osób i jedziemy po progres czyli chcemy się uczyć.

 

Instruktorzy są dostępni przez cały dzień na stoku. Wyjazd odbywa się w formie warsztatów to znaczy, że dostaniesz na nim dodatkową porcję informacji.

 

Zobacz czego możesz się nauczyć na tym wyjeździe: true snowboard camp video promo

 

Jeśli lubisz atmosferę 'Winter is my love' spodoba Ci się z nami w górach ;)

 

 

program

Nauczysz się jeździć na płaskiej desce, pewnie dojeżdżać do przeszkody. Dowiesz się czym jest pop, jak zrobić ollie i szybko nauczysz się podstawowych jibowych tricków: 50-50, 5-0, nosepress, boardslide, fs boardslide, wejścia i zejścia z rotacjami.

 

Dowiesz się jak wygląda prawidłowy najazd na skocznię, nauczysz się dobrego wybicia, zachowania równowagi w locie, łapania grabów i skoków z rotacjami.

 

Trenujemy na dobrze wyprofilowanych, codziennie szejpowanych skoczniach. Są bezpieczne i dostosowane do osób jeżdżących na różnym poziomie. Dają się wyszaleć ;) Skocznie są zbudowane w konkretnych liniach - możliwość jeżdżenia linii skoczni jest czymś co pokochasz.

 

Każdego dnia kilka Twoich przejazdów nagramy kamerą i wieczorem spotkamy się na video analizie postępów. Możliwość oglądania siebie z innej perspektywy, wykorzystania 'stop klatki' i zwolnionego tempa da Ci dodatkowe bodźce do poprawienia stylu. Naprawdę zależy nam na Twoich postępach.

terminy

29.02 - 07.03.2020

07.03 - 14.03.2020

 

Ilość miejsc

maksymalnie 15 uczestników

 

co zawiera cena

7 noclegów + karnet na 6 dni

szkolenie snowboardowe

deski testowe

zdjęcia i video na stoku

ubezpieczenie

 

czego w cenie nie ma

transportu

wyżywienia

cena

700 PLN + 500 EUR

 

Zaliczka płatna na nasze konto, reszta w gotówce, po przyjeździe na miejsce.

 

Miejsce

Hochkonig to nasza ulubiona miejscówka. Jest tu długi snowpark z przeszkodami o zróżnicowanym poziomie. Szybka gondola, która w ciągu kilku minut pozwala Ci rozpocząć idealny przejazd od początku ;)

Odwiedź profil snowparku na Facebooku.

zakwaterowanie

Mieszkamy w miejscowości Muchlbach (17 km od Bischofshofen, 1050 km od Warszawy). Mamy do dyspozycji 3 apartamenty w uroczym domu na zboczu góry.

- 2 apartamenty 4 osobowe (2 pokoje 2-osobowe, łazienka, kuchnia)

- 1 apartament 7 osobowy (1 pokój 4-osobowy, 1 pokój 3 osobowy, łazienka, kuchnia, salon)

- bezpłatna sauna z ogromnym jacuzzi :)

- suszarnia na buty i deski snb.

Dojazd

Dojazd własny samochodem lub środkami komunikacji publicznej. Jest to łatwiejsze niż myślisz. Do Wiednia można dojechać np. "Polskim Busem", a tam przesiąść się w wygodny pociąg do Bischofshofen. Najbliższe lotnisko w Salzburgu (77 km od Muhlbach)

Kontaktujemy ze sobą osoby mające wojne miejsca w samochodzie z tymi, którzy takiego miejsca szukają.

rezerwacja

Wszystkie niezbędne informacje o zapisach na nasze wyjazdy znajdziesz w dziale zapisy.